kandydatów

Etat Pracownik biurowy w dziale rekrutacji

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik biurowy w dziale rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Przygotowywanie i analizowanie raportów, zestawień, statystyk
  • Mailowy i telefoniczny kontakt wewnątrzfirmowy
  • Prace administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego
Nasze oczekiwania:
  • Chęć rozwoju
  • Organizacja pracy własnej
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Niekaralność
Co możemy Ci zaoferować?
  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia
  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole