kandydatów

Etat Manager ds. zakupów

Firma: Zakład Elektrotechniczny ZELTECH Stanisław Przesmycki miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 8184840, z dnia 2023-04-20

Manager ds. zakupów

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie procesu zakupowego: wysyłanie zapytań, negocjacje cenowe, zamówienia i realizacja dostaw;
  • analiza ofert;
  • negocjowanie stawek u dostawców oraz współpraca z dostawcami;
  • analiza rynku w poszukiwaniu nowych dostawców;
  • tworzenie i wysyłanie zamówień zakupu i prognoz do dostawców wraz z odpowiednią dokumentacją;
  • identyfikacja, wybór i rozwój strategicznych partnerstw z dostawcami w celu wygenerowania nowych możliwości lub kompetencji dostawców budujących wartość po stronie przedsiębiorstwa;
  • budowanie i rozwijanie relacji z dostawcami, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla biznesu;
  • usprawnienie procesów zakupowych;
  • zarządzanie bazą obecnych oraz pozyskiwanie nowych dostawców;
  • weryfikacja i kontrola realizacji zamówień;
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji i raportów dotyczących procesu zakupów towarów/usług;

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie zadań;
  • znajomość procesów zakupowych;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętności negocjacyjne oraz łatwość w komunikacji;
  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • prawo jazy kat. B;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwości rozwoju;
  • możliwości nabycia nowych umiejętności;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe;