kandydatów

Etat Inżynier budowy w branży budowlanej

Firma: Zakład Elektrotechniczny ZELTECH Stanisław Przesmycki miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 8184843, z dnia 2023-04-20

Inżynier budowy w branży budowlanej

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

  • kierowanie, nadzorowanie i koordynacja prac na budowie;
  • nadzorowanie wykonanych prac pod kątem zgodności z projektem oraz terminowości według przyjętego harmonogramu;
  • współpraca z Kierownikiem Budowy oraz firmami Podwykonawczymi;
  • nadzór oraz rozliczanie pracy firm Podwykonawczych;
  • sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych;
  • współpraca z dostawcami materiałów oraz nadzorowanie terminowości dostaw;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych;
  • kosztorysowanie;

Wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (w trakcie lub ukończone);
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Budowy lub podobne;
  • umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznej;
  • znajomość przepisów dotyczących Prawa Budowlanego;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD, (znajomość programu NormaPRO będzie dodatkowym atutem)
  • zaangażowanie oraz gotowość do nauki;
  • umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność oraz dyscyplina;
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • prawo jazy kat. B;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwości rozwoju;
  • możliwości nabycia nowych umiejętności;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe;