kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. logistyki

Firma: NEWCOLD POLAND OPERATIONS SP Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

NewCold jest dostawcą usług w logistyce łańcucha chłodniczego, inwestującym w duże, wysoce zautomatyzowane mroźnie. Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą, mającą ambicję i potencjał, aby szybko stać się liderem rynku w dziedzinie nowoczesnych i zautomatyzowanych mroźni, oferującym także dodatkowe usługi łańcucha dostaw, takie jak transport i dystrybucja. Oferując zaawansowane usługi logistyczne na całym świecie, NewCold dąży do bycia kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw dla największych firm spożywczych. Wdrażamy najnowsze technologie, aby zapewniać bezpieczeństwo żywności w zrównoważony sposób. Stawiamy na długoterminową współpracę, która przynosi korzyści zarówno naszym klientom, jak i pracownikom, oraz tworzymy potencjał inwestycyjny, który umożliwia wprowadzanie rozwiązań logistycznych najnowszej generacji.

Młodszy specjalista ds. logistyki
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Wparcie wdrożeniowe CSP (Customer Service Portal) w Polsce przy współpracy z działem transportu
  • Tworzenie i implementowanie procesów i procedur transportowych
  • Przeprowadzanie szkoleń klientów w zakresie zgłaszania nieprawidłowości oraz awizacji poprzez platformę
  • Przeprowadzanie testów w systemie MLS (WMS) w celu poprawienia funkcjonalności platformy
  • Zbieranie feedbacku od klientów wdrażanych na platformę
Wymagania:
  • Znajomość procesów logistycznych min 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Zdolności analityczne, łatwość w posługiwaniu się programami informatycznymi
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika
  • Dofinansowanie karty sportowej, możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie na preferencyjnych warunkach
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Imprezy integracyjne i spotkania świąteczne
  • Perspektywa rozwoju w strukturach NewCold