kandydatów

Etat Technik Utrzymania ruchu

Firma: NEWCOLD POLAND OPERATIONS SP Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

NewCold jest dostawcą usług w logistyce łańcucha chłodniczego, inwestującym w duże, wysoce zautomatyzowane mroźnie. Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą, mającą ambicję i potencjał, aby szybko stać się liderem rynku w dziedzinie nowoczesnych i zautomatyzowanych mroźni, oferującym także dodatkowe usługi łańcucha dostaw, takie jak transport i dystrybucja. Oferując zaawansowane usługi logistyczne na całym świecie, NewCold dąży do bycia kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw dla największych firm spożywczych. Wdrażamy najnowsze technologie, aby zapewniać bezpieczeństwo żywności w zrównoważony sposób. Stawiamy na długoterminową współpracę, która przynosi korzyści zarówno naszym klientom, jak i pracownikom, oraz tworzymy potencjał inwestycyjny, który umożliwia wprowadzanie rozwiązań logistycznych najnowszej generacji.

Technik Utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Obsługa i kontrola automatycznego systemu przepływu i składowania materiału
  • Usuwanie awarii, usterek oraz bieżących problemów technicznych
  • Ciągłe utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez wykonywanie planowanych prac remontowych i działań prewencyjnych
  • Kontrola i zapewnienie stanu części zapasowych dla maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Monitoring instalacji alarmowych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Monitorowanie alarmów systemu automatycznego przepływu i składowania materiału, usuwanie bieżących usterek i zatrzymań (dźwigi, przenośniki).
  • Wykonywanie działań zapobiegawczych, napraw oraz modyfikacji zgodnie z procedurami i w oparciu o przygotowany plan okresowych remontów i konserwacji.
  • Monitorowanie stanu, bieżąca obsługa i konserwacja: infrastruktury technicznej, mediów, oraz systemów bezpieczeństwa (w tym systemów chłodniczych, redukcji tlenu, PPOŻ)
  • Monitorowanie/Raportowanie parametrów krytycznych i zagrożeń (CCP, detekcja amoniaku, detekcja wodoru, alarmy/usterki centrali PPOŻ)
  • Naprawa usterek samodzielnie lub w zespole (usterek mechanicznych, elektrycznych, z zakresu automatyki przemysłowej i kontroli technicznej)
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanik, elektryk, automatyk)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu
  • Doświadczenie w zakresie prac mechanicznych, elektrycznych, dobra znajomość przemysłowych systemów sterowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach zagranicznych
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne elastyczne formy współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej oraz możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Udział w realizacji innowacyjnych projektów z branży chłodniczej