kandydatów

Etat Inżynier ds. gwarancji i jakości

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Pruszków

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Inżynier ds. gwarancji i jakości
Miejsce pracy: Pruszków
OBOWIĄZKI:
  • rozpatrywanie wniosków klientów dotyczących reklamacji jakościowych;
  • podejmowanie decyzji w sprawie reklamacji;
  • kontrola jakości przyjmowanych towarów;
  • dochodzenie roszczeń wobec dostawcy;
  • opracowywanie i aktualizacja polityki gwarancyjnej przedsiębiorstwa;
  • opracowanie wewnętrznych procesów postępowania z towarami niespełniającymi norm i wadliwymi;
  • organizacja utylizacji towarów wadliwych;
  • organizowanie magazynowania produktów wadliwych i niespełniających standardów
WYMAGANIA:
  • znajomość urządzeń samochodowych;
  • znajomość języka polskiego B2;
  • znajomość języka rosyjskiego B2;
  • znajomość przepisów RP w zakresie gwarancji jakości;
  • doświadczenie w pracy z reklamacjami;
  • umiejętność posługiwania się MS Word, Excel (poziom zaawansowany);
  • inicjatywa, pewność siebie
OFERUJEMY:
  • ciekawa praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • dodatkowy pakiet socjalny (prywatna opieka medycznа, karta MultiSport);
  • Parking dla pracowników, program rekomendacji pracowników, paczki świąteczne, dofinansowanie nauki języków obcych, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, spotkania integracyjne, kawa/herbata;
  • wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • biuro pod adresem: PANATTONI PARK PRUSZKÓW IV, Brwinów ul. Sw. Józefa 1;
  • dostawa transportem korporacyjnym od stacji Pruszków WKD/Pruszków PKP do biura i z powrotem (10 minut).