kandydatów

Etat Specjalista ds. trade marketingu

Firma: CTS CHEMISTRY Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

CTS Chemistry tworzą ludzie dla których chemia jest prawdziwą pasją, a nowoczesne technologie zawodowym wyzwaniem.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, ekologicznych preparatów z kategorii: antypoślizg, zmywacze i impregnaty.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu zabezpieczeń antypoślizgowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. trade marketingu
Miejsce pracy: Piaseczno
Opis stanowiska
  • monitorowanie rynku i trendów branżowych,
  • kreowanie i koordynacja prac związanych z opracowaniem i przygotowaniem materiałów promocyjnych,
  • opracowywanie, wdrażanie działań marketingowych i trade marketingowych dla określonych kategorii produktów i kanałów sprzedaży,
  • koordynowanie działań związanych z tworzeniem wizerunku firmy, dbałość o utrzymanie standardów handlowych i wizualnych,
  • przygotowywanie akcji promocyjnych we współpracy z działem handlowym,
  • budżetowanie związane z działalnością marketingową,
  • koordynacja projektów związanych z badaniami marketingowymi i badaniami satysfakcji klientów,
  • zarządzanie kampaniami marketingowymi w mediach tradycyjnych i nowoczesnych,
  • nadzór nad prowadzeniem CRM,
  • przygotowanie i koordynowanie programów współpracy z dystrybutorami,
  • stałe mierzenie skuteczności działań wraz z analizą i wnioskami,
  • ścisła współpraca z innymi działami w celu realizacji strategii rozwoju firmy.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, zarządzania, ekonomii lub prawa,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zarządzania i organizacji czasu pracy,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia działań trade marketingowych
  • praktyczna znajomość zagadnień SEO/ Google Ads.
  • znajomość metodologii i technik badań marketingowych,
  • praktyczna znajomość narzędzi podnoszących efektywność działań marketingowych online i offline,
  • umiejętność przygotowywania i zarządzania budżetem,
  • inicjatywa i umiejętność podejmowania decyzji,
  • pozytywna energia i duże pokłady kreatywnego myślenia,
  • postawa nastawienia na efekty, pro aktywność i współpraca,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B – z nastawieniem na wyjazdy służbowe,
  • mile widziana: znajomość programów obróbki graficznej.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju,
  • szkolenia branżowe,
  • narzędzia pracy: telefon, komputer.