kandydatów

Etat Specjalista ds. IT

Firma: GGG Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 8237877, z dnia 2023-05-09

GGG Spółka z o.o. w Radomiu, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna w branży metalowej, poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • Nadzór nad systemami informatycznymi w firmie
  • Obsługa incydentów zgłoszonych przez użytkowników: przyjmowanie, rejestrowanie, analiza i rozwiązywanie zgłoszeń od pracowników firmy
  • Usuwanie doraźnych problemów związanych z działaniem oprogramowania i sprzętu IT
  • Wsparcie techniczne dla pracowników
  • Zapewnienie zgodności w obszarze bezpieczeństwa (Security KPIs, obsługa incydentów, akcje proaktywne)
  • Monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa sieci
  • Tworzenie i zarządzanie środowiskami wirtualnymi Vmware lub podobnymi
  • Zapewnianie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych systemów
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych, przekazywanie wiedzy
  • Tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy IT
  • Zarządzanie systemem wykrywania i zapobiegania włamaniom, zapór sieciowych i analizy dzienników, narzędzi do analizy zachowania sieci, oprogramowania antywirusowego

Wymagania

  • Wykształcenie informatyczne lub udokumentowane doświadczenia w pracy w obszarze informatyki
  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią LAN, VLAN, WAN, WiFi, konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja, chęć do rozwoju umiejętności i kwalifikacji
  • Doświadczenie w zakresie administracji systemami rodziny Microsoft Windows
    (w tym Windows Server), Linux
  • Wsparcie pracy i rozwiązywanie typowych problemów użytkowników - Systemy operacyjne Microsoft, pakiety Office, drukarki sieciowe itp.
  • Znajomość funkcjonowania i administracji Active Directory, Microsoft 365, Exchange Online
  • Kreatywność i proaktywne akcje

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Fortinet, Watchguard
  • Praca z systemami klasy ERP
  • Znajomość PowerShell
  • Znajomość środowiska Zabbix
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Współpracę ze specjalistami branży metalowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów:
    • Karta Multisport dla pracownika, osób towarzyszących i członków rodziny
    • Prywatna opieka medyczna
    • Nauka języków obcych
    • Elastyczne godziny pracy
    • Świadczenia socjalne
    • Ubezpieczenie grupowe