kandydatów

Etat Operator CNC

Firma: Warsaw Numerical Control Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

WARSAW NUMERICAL CONTROL SP. Z O. O. to joint venture między Grupą Le Piston Français (Francja) i Sevilla Control (Hiszpania), jest przedsiębiorstwem przemysłowym działającym w branży lotniczej. Firma położona jest na terenie kompleksu przemysłowego PZL Warszawa-Okęcie na lotnisku w Warszawie. WNC produkuje elementy mechaniczne dla przemysłu lotniczego.

Nasze silne strony to projektowanie, industrializowanie i produkcja detali w technologii obróbki CN. Specjalizujemy się w obrocie skrawaniem, tworząc rozwiązania spełniające oczekiwaniom każdego klienta. Naszym drugim imieniem zaraz po precyzji jest pasja. Sukcesy, które osiągamy są wynikiem pracy całego naszego zespołu oraz pełnego wsparcia naszych firm matek. Nasi klienci charakteryzują się bardzo wysokimi wymaganiami w związku z tym stawiamy na jakość naszej pracy, profesjonalną obsługę oraz długoterminową współpracę.

Operator CNC
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Obsługa frezarek lub tokarek CNC - obróbka metali.
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu.
  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary).
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.
  • Współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria).
Wymagania:
  • Znajomość obróbki skrawaniem.
  • Znajomość narzędzi skrawających.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Zdolność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.).
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6.00).
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku, 06-14.00,14-22.00,22-06).
  • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie+ Premię regulaminową co miesięczną.
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji na samodzielnym stanowisku.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Pakiet szkoleń wdrażających.
  • Pakiet socjalny (bony na święta+ paczki dla dzieci).
  • Soki, kawę, herbatę, owoce, lody.
  • Wydłużoną płatną przerwę 25 minut.
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy.
  • Dofinansowanie do kart Multisport.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Warsaw Numerical Control Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi Administratora Danych i przysługującymi mi prawami zamieszczonymi pod ogłoszeniem”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.