kandydatów

Etat Operator CNC - Frezer / Tokarz

Firma: Warsaw Numerical Control Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6617196, z dnia 2022-03-01

Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.

WARSAW NUMERICAL CONTROL SP. Z O. O. to joint venture między Grupą Le Piston Français (Francja) i Sevilla Control (Hiszpania), jest przedsiębiorstwem przemysłowym działającym w branży lotniczej. Firma położona jest na terenie kompleksu przemysłowego PZL Warszawa-Okęcie na lotnisku w Warszawie. WNC produkuje elementy mechaniczne dla przemysłu lotniczego. Więcej o naszej firmie na www.wnc-cnc.com .

Operator CNC - Frezer / Tokarz

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa Frezarek lub Tokarek CNC - obróbka metali,
  • Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu,
  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary),
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • Współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria).

Wymagania

  • Znajomości obróbki skrawaniem,
  • Znajomości narzędzi skrawających,
  • Posiadania Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na maszynach CNC,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Zdolności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.),
  • Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14; 14-22; 22-6.00).

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat - 3 zmiany ,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pakiet socjalny (bony na święta, wyjścia integracyjne, owoce,kawę,herbatę),
  • Premię regulaminowe,
  • Bezpłatny parking.