kandydatów

Etat Operator Produkcji

Firma: Esselte Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Kozienice

Firma ESSELTE będąca w Grupie ACCO BRANDS jest jednym z największych światowych producentów artykułów biurowych. Firma ESSELTE Polska powstała w 1991 roku i w krótkim czasie stała się liderem na polskim rynku. Tajemnicą naszego sukcesu jest zespołowe działanie. Przyjazna atmosfera pracy, ambitne zadania i wzajemny szacunek sprawiają, że praca w firmie staje się naszą pasją.

Operator Produkcji
Miejsce pracy: Kozienice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i zasadami BHP;
  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów;
  • Przestrzeganie planu produkcji.
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w pracy w zawodach technicznych;
  • Zaangażowanie w realizacji zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku produkcyjnym.
OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Esselte;
  • Stabilne warunki zatrudnienia i płacy (dodatki za wszystkie godziny nadliczbowe zarówno 50 jak i 100 płatne jak 100);
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętności i doświadczenia;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (np. udział w programie nagroda za brak absencji, dodatkowa przerwa socjalna);
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Przyjazną atmosferę pracy.