Etat Project Manager ds. Operacyjnych (Serwis Farm Fotowoltaicznych)

Firma: Nomad Electric Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Project Manager ds. Operacyjnych (Serwis Farm Fotowoltaicznych)
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Szukamy osoby, która wesprze Dyr Technicznego w zakresie prowadzenia projektów, zwiększenia biznesu i profesjonalizacji obszaru Operations & Maintanace (utrzymanie ruchu i serwis farm fotowoltaicznych)
  • Obecnie spółka posiada portfel ponad 800MW w obsłudze technicznej – jesteśmy liderem rynku i największym graczem na polskim rynku, jednocześnie prowadzimy rozwój naszej firmy na rozwiniętych i rozwijających się rynkach europejskich
  • Będziesz odpowiedzialny za wdrożenie za prowadzenie projektów, wdrażanie nowych procesów oraz narzędzi IT oraz obsługę klientów z segmentu dużego b2b/ corpo (fundusze inwestycyjne, firmy assets management, międzynarodowe kancelarie prawne itp.)
  • Zapewnisz wsparcie w rozwoju naszej firmy na rynkach międzynarodowych w obszarze Operations & Maintanace – koordynacja rozwoju, wsparcie, zapewnienie dobrej komunikacji z centralą w Polsce
  • Będziesz blisko współpracował z Zarządem, Dyrektorem ds. Realizacji, kluczowymi przedstawicielami Inwestorów oraz firm assets management
  • Obsługa Inwestorów w zakresie bieżących zapytań, udzielania odpowiedzi, przygotowywania raportów, przygotowania i analizy zapisów umów serwisowych, itp.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, najlepiej elektryczne jest dużym plusem, ale nie jest wymogiem koniecznym
  • Nie oczekujemy doświadczenia w branży fotowoltaicznej, kluczowe są umiejętności dot. zarządzania projektami/ usprawniania procesów/ wdrożenia nowych produktów, itp.
  • Oczekujemy adekwatnego do roli poziomu doświadczenia zawodowego, popartego mocnymi referencjami / osiągnięciami. W indywidualnych przypadkach rozważymy kandydatów z mniejszym stażem, ale z dużym potencjałem rozwoju, wysokim poziomem ambicji / skuteczności popartej konkretnymi osiągnięciami
  • Doświadczenie w podobnej roli, najlepiej w organizacji o wysokich standardach pracy i w międzynarodowym otoczeniu (praca na rynkach innych niż Polska);
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami i wdrożeniami usprawnień/ procesów/ narzędzi IT
  • Wykształcenie wyższe biznesowe/ prawne (przekażemy Ci wiedzę techniczną) lub techniczne
  • Wysokie umiejętności analityczne, kluczowa jest biegła znajomość MS Excel oraz umiejętność prezentacji danych w estetyczny i ustrukturyzowany sposób (Power Point, Word)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (w tym prowadzenie prezentacji, spotkań biznesowych/ sprzedażowych, prezentacji w trakcie konferencji i imprez branżowych, itp.)
  • Zaawansowany język angielski w mowie i piśmie (analiza umów w języku angielskim, opracowanie prezentacji, komunikacja „on daily basis”)
  • Finalnie w roli sprawdzi się wyłącznie osoba proaktywna, z dużym nastawieniem na realizację celu, samodzielna, chcąca budować top biznes w zakresie O&M w Europie
Oferujemy:
  • Dołączysz do lidera w branży energetyki odnawialnej – Nomad Electric jest częścią Grupy R.Power
  • Obecnie zarządzamy aktywami o łącznej mocy ponad 500 MW a równocześnie jako grupa R.Power przygotowujemy projekty o mocy ponad 5000 MW na terenie Polski oraz UE
  • Będziesz mieć możliwość zbudowania biznesu według Twojego pomysłu / filozofii
  • Zdobędziesz doświadczenie u lidera rynku, będziesz pracować bezpośrednio z Zarządem oraz z doświadczonym zespołem specjalistów z zakresu projektowania, realizacji i serwisowania farm PV
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy / rozwoju biznesu
  • Profesjonalny, energiczny, pomocny zespół
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa