kandydatów

Etat Kontroler Finansowy

Firma: Nomad Electric Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 6 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów fotowoltaicznych, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu.

Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Sprawozdawczość zarządcza w zakresie działalności biznesowej spółki
  • Budżetowanie, prognozowanie i monitorowanie odchyleń
  • Wsparcie w ustalaniu planów finansowych spółki
  • Raportowanie na rzecz grupy i funduszu inwestycyjnego
  • Wsparcie w procesie pozyskiwania finansowania zewnętrznego
  • Kształtowanie kluczowych narzędzi kontrolingu finansowego i analiz biznesowych
  • Ścisła współpraca z Zarządem oraz podmiotami zewnętrznymi
Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (finanse, controlling, księgowość)
  • Wykształcenie wyższe ze specjalizacją w rachunkowości/finansach/ekonomii
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość obszaru rachunkowości finansowej, budżetowania
  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Komunikacja w języku angielskim
  • Samodzielność, dokładność, sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Dołączysz do lidera w branży energetyki odnawialnej – Nomad Electric jest częścią Grupy R.Power
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach
  • Realny wpływ na firmę poprzez kształtowanie kluczowych procesów
  • Profesjonalny, energiczny, pomocny zespół
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy