kandydatów

Etat Główny Technolog

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8339805, z dnia 2023-06-11

Klient portalu Praca.pl

Firma specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji światowej klasy detergentów do prania, środków czyszczących, chemii samochodowej i produktów do pielęgnacji samochodów. Obecnie posiada dwie fabryki w Europie Wschodniej.

Jesteśmy bardzo lojalnymi do swoich pracowników. Jesteśmy otwarci do nowych pomysłów, które są dobre opłacanymi.

Główny Technolog

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

W kierunku globalizacji biznesu planujemy uruchomić trzecią fabrykę w Europie. Poszukujemy technologa produktu z możliwością przeprowadzenia w razie potrzeby. (Europa Wschodnia).

Doświadczenie w pracy przy produkcji nowych rodzajów detergentów, środków do prania i czyszczących (instrukcje technologiczne, receptury, kalkulacja kosztów), ich wprowadzenie do produkcji jest koniecznością.

Główne obowiązki:

  • Udział w opracowywaniu nowych receptur i wprowadzaniu na rynek nowych produktów w oparciu o własne laboratorium;
  • Opracowywanie i tworzenie dokumentacji produkcyjnej (schematy blokowe, specyfikacje produktu końcowego, opisy etapów technologicznych produkcji);
  • Przegląd i aktualizacja istniejących receptur, specyfikacji i schematów blokowych;
  • Kontrola zgodności z recepturami, dyscypliny technologicznej w produkcji i prawidłowego działania urządzeń technologicznych
  • Udział w kontroli jakości surowców, procesów technologicznych i wyrobów gotowych zgodnie z przyjętymi standardami;
  • Przygotowywanie informacji na zapytania z innych działów firmy zgodnie z obszarem działalności;
  • Współpraca z dostawcami, odbiór maszyn i urządzeń;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej i rysunkowej obszarów roboczych zakładu.

Wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównego technologa w produkcji detergentów, kosmetyków
  • Doświadczenie zawodowe w produkcji nowych rodzajów wyrobów (instrukcje technologiczne, receptury, kalkulacja kosztów), ich wdrażanie do produkcji - wymagane
  • Wykształcenie wyższe technologiczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie konwersacyjnym

Oferujemy

  • Pomoc w relokacji, zakwaterowanie na wynajem
  • Wysoki poziom wynagrodzenia: wynagrodzenie + premia
  • Gwarancje socjalne zgodnie z kodeksem pracy.
  • Pomoc w adaptacji w nowym miejscu pracy.
  • Wymiana doświadczeniem z technologami istenajacych fabryk.