kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia biznesu

Firma: UP Trading miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8343195, z dnia 2023-06-13

UP Trading

Specjalista ds. wsparcia biznesu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Rejestracja dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Wprowadzanie dokumentów do uzgodnienia
  • Nadzór nad obiegiem papierowym i elektronicznym dokumentów w firmie
  • Przygotowywanie i wystawianie wybranych dokumentów sprzedażowych i księgowych
  • Prowadzenie bieżących organizacyjnych i administracyjnych spraw firmy
  • Przekazywanie danych związanych z certyfikacją REDcert, GMP+
  • Skanowanie, kopiowanie dokumentów.

Wymagania

  • Umiejętności językowe: ukraiński, angielski;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Znajomość pakietu MS Office, 1С;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu własnego
  • Własna inicjatywa
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, pewność siebie, komunikatywność i swoboda wypowiedzi
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji.
  • Czas pracy: 08:00 - 16:00