Etat Specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych

Firma: KOME Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kome Polska Sp. z o.o. zajmuje się generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych, szczególnie budynków przemysłowych, magazynowych i użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w inwestycjach typu "zaprojektuj i wybuduj", gdzie w ramach jednej kompleksowej umowy, opracowujemy projekt, załatwiamy wszystkie formalności i realizujemy obiekt pod klucz.

Siedziba Firmy mieści się w Warszawie, a inwestycje prowadzone są na terenie całego kraju oraz poza granicami. Od rozpoczęcia działalności w 2006 roku, zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy obiekty o łącznej powierzchni ponad 400.000 m2. Posiadamy własne biuro projektowe, w którym pracuje Zespół doświadczonych architektów, konstruktorów, projektantów instalacji i kosztorysantów.

Obecnie do naszej spółki poszukujemy osób do pracy w biurze projektowym w Warszawie na stanowisko:

Specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentacji przetargowej,
  • szczegółowa analiza dokumentacji technicznej,
  • sporządzanie koncepcji prac oraz optymalizacja rozwiązań projektowych na etapie składania oferty,
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów robót,
  • wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert,
  • negocjacje z podwykonawcami,
  • współpraca z działem realizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek elektryka, elektrotechnika, telekomunikacja) lub ostatni rok studiów,
  • dobra znajomość obsługi programów AutoCad, MS Office oraz Norma Pro,
  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i/lub doświadczenie na budowie (mile widziane doświadczenie w realizacji kubaturowych obiektów wielkopowierzchniowych w systemie „zaprojektuj i wybuduj”),
  • znajomość rynku producentów, dostawców i podwykonawców branży elektrycznej,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • formę współpracy w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub B2B,
  • pracę w zgranym Zespole oraz możliwość dalszego rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, świeżych owoców co tydzień, pysznej kawy oraz szerokiego wyboru herbat,
  • pracę w biurze zlokalizowanym przy Metrze Wilanowska.