kandydatów

Etat Asystent w dziale ubezpieczeń

Firma: Promesa Plus Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Promesa Plus Sp. z o.o. - multiagencja ubezpieczeniowa oferująca szeroką gamę produktów wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. Firma specjalizuje się zarówno w sprzedaży ubezpieczeń jak również w jej organizacji z uwzględnieniem specyfiki działalności Kluczowego Klienta.

W związku z ciągłym rozwojem firmy aktualnie do naszego biura w Warszawie (ul. św. Jacka Odrowąża 15) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent w dziale ubezpieczeń

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków asystenta należy:

  • telefoniczny kontakt z klientem,
  • ewidencja dokumentacji ubezpieczeniowej,
  • obsługa procesów posprzedażowych w zakresie ubezpieczeń,
  • prace administracyjne wspierające działania zespołu.
Wymagania
  • komunikatywność, otwartość, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.
Oferujemy
  • możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale ubezpieczeń nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy,
  • przyjazną atmosferę w pracy.