kandydatów

Etat Asystent ds. ubezpieczeń

Firma: Promesa Plus Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Promesa Plus Sp. z o.o. - firma zajmująca się pośrednictwem ubezpieczeniowym, współpracująca z wiodącymi na polskim rynku zakładami ubezpieczeniowymi w zakresie produktów oferowanych klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorcom, prowadząca działalność w zakresie administrowania programami ubezpieczeniowymi i produktami finansowymi na rzecz czołowych instytucji finansowych w Polsce.

Aktualnie do naszego biura w Warszawie (ul. św. Jacka Odrowąża) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent ds. ubezpieczeń

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków asystenta należy aktywne wsparcie pracowników Działu Sprzedaży Bezpośredniej poprzez telefoniczny/mailowy kontakt z klientem, których celem jest:

  • odnowienie polisy ubezpieczeniowej na kolejny rok (zebranie danych od klienta niezbędnych do wznowienia ubezpieczenia),
  • informowanie klientów o zbliżających się terminach rat za ubezpieczenia,
  • ewidencja polis ubezpieczeniowych i płatności w systemach sprzedażowych,
  • tworzenie bazy klientów,
  • prace administracyjne wspierające działania zespołu,
Wymagania
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • samodzielność i dokładność,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

Oferujemy
  •  możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia,
  •  stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
  •  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale ubezpieczeń nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy
  •  ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, pakiet socjalny, masaże biurowe,
  •  przyjazną atmosferę w pracy