Etat Koordynator/ Kierownik Projektu ds. Implementacji (telefonia komórkowa)

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Koordynator/ Kierownik Projektu ds. Implementacji (telefonia komórkowa)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DBI/2021

Zadania:

  • koordynacja działań wykonawców prac instalacyjnych dla operatorów telefonii komórkowej,
  • koordynacja etapu projektowego,
  • monitorowanie terminów realizacji inwestycji, poziomu wykorzystania budżetu, odbiór techniczny i rozliczenie inwestycji,
  • prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów i bieżące raportowanie,
  • bieżąca współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi zaangażowanymi w proces budowy sieci.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego działania pod presją czasu,
  • mobilność i elastyczność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Dodatkowym atutem będzie:
  • wykształcenie kierunkowe z obszaru telekomunikacji,
  • doświadczenie we współpracy z operatorami lub dostawcami sprzętu dla telefonii komórkowej,
  • doświadczenie w wykonywaniu instalacji sprzętu aktywnego w sieciach operatorów telefonii komórkowej,
  • posiadanie uprawnień elektrycznych (SEP),
  • znajomość sprzętu GSM/UMTS/LTE i MW (RL),
  • znajomość sprzętu BTS Nokia, Huawei, Ericsson,
  • znajomość sprzętu Micro Wave - Alcatel, Huawei, Nokia.
Oferujemy:
  • współpracę (preferowana forma współpracy - umowa B2B),
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • realizację projektów specjalistycznych na rynku operatorów telekomunikacyjnych,
  • pracę w modelu hybrydowym.