kandydatów

Etat Producent konferencji i szkoleń

Firma: MM Conferences S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4844040, z dnia 2021-06-07

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkaset projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku.

Producent konferencji i szkoleń

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Merytoryczne przygotowywanie konferencji i szkoleń o tematyce twardej (prawnej/biznesowej) dla sektorów: energetyka, przemysł, finanse, budownictwo, nieruchomości, logistyka, IT etc.
  • Research merytoryczny: analiza różnych źródeł informacyjnych, śledzenie zmian, rozmowy telefoniczne z ekspertami
  • Samodzielne kreowanie tematów konferencyjnych i szkoleniowych z potencjałem sprzedażowym i opracowywanie programów tych wydarzeń
  • Współpraca z prelegentami
  • Zarządzanie i nadzór nad projektami konferencyjnymi i szkoleniowymi
  • Udział w tworzeniu newsletterów i działań promocyjnych

Wymagania

Kogo poszukujemy?

  • Osób z doświadczeniem w organizacji konferencji i/lub szkoleń
  • Osób, które mogą pochwalić się dobrą organizacją pracy, skrupulatnością i zdolnościami analitycznymi
  • Osób konsekwentnie dążących do wyznaczonego celu i radzących sobie z pracą na deadline'ach

Oferujemy

  • Proces onbordingowy z bogatym pakietem szkoleń wdrożeniowych
  • Określoną ścieżkę awansowania i rozwoju
  • Pracę w młodym, sympatycznym i zgranym zespole
  • Pracę w formule hybrydowej w pełnym wymiarze godzin (lokalizacja biura – Warszawa Śródmieście, budynek Intraco)