kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Finansów

Firma: MM Conferences S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5084991, z dnia 2021-07-05

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkaset projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka, która powstała w 2008 roku stała się liderem jeśli chodzi o konferencje dedykowane dla branży telekomunikacyjnej i mediów. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jak również zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.

Młodszy Specjalista ds. Finansów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do naszego biura w centrum Warszawy poszukujemy studentów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Finansów.

Będziesz u nas zajmować się m.in:
  • realizacją płatności
  • czynnym uczestnictwem w sporządzaniu i obiegu dokumentacji kadrowo-księgowej
  • monitorowaniem należności i zobowiązań
  • rozwiązywaniem problemów i niezgodności księgowych
  • monitoringiem i archiwizacją umów
  • przygotowywaniem zestawień na potrzeby przełożonego oraz Zarządu
  • bieżącą współpracą z biurem rachunkowym

Wymagania

Praca w naszym zespole będzie polegała na ścisłej współpracy z Menagerem Finansowym oraz zewnętrznym biurem rachunkowym, zatem jeśli:
  • studiujesz
  • masz doświadczenie w księgowości bądź dziale finansowym (ok. 1 roku)
  • znasz w stopniu podstawowym przepisy ustawy o rachunkowości oraz przepisy podatkowe
  • potrafisz obsługiwać Microsoft Office
  • interesuje Cię zdobywanie wiedzy
  • jesteś osobą skrupulatną i energiczną
  • masz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • umiesz samodzielnie ustalać priorytety..

...wyślij nam swoje CV!

Oferujemy

Jeśli jesteś studentem studiów zaocznych na kierunkach finanse, rachunkowość, podatki i pokrewnych, lubisz wyzwania i odnajdujesz się w pracy biurowej, a dodatkowo jesteś pełen energii i chęci do ciągłego zdobywania nowej wiedzy, to wygląda na to, że idealnie pasujesz do naszego zespołu i szukamy właśnie Ciebie.

Otrzymasz od nas:
  • doskonałą lokalizację – biuro na 38 piętrze budynku Intraco (Dworzec Gdański), z niesamowitym widokiem na centrum
  • stałe godziny pracy 8-16:30, wolne weekendy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • rozwój zawodowy, szkolenia
  • luźny dress code

Będzie nam bardzo miło móc z Tobą porozmawiać i opowiedzieć Ci więcej o nas i o naszej ofercie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - prześlij swoje CV. Czujesz, że pasujesz do naszego zespołu? Zgłoś się!