kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. marketingu

Firma: SPORT4U Andrzej Zieliński miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4858215, z dnia 2021-06-07

Agencja Reklamowa SPORT4U działa na rynku od kilkunastu lat, specjalizuje się w realizacji kampanii ambientowych, outdoor-indoor.

Poszukuje dynamicznej i pomysłowej osoby na stanowisko Specjalisty/-tki działu Marketingu. Jeżeli jesteś otwarty/a na różnego rodzaju zadania związane z organizacją kampanii reklamowych, nie masz trudności w nawiązywaniu kontaktów i szybko uczysz się nowych rzeczy - aplikuj do nas.

Młodszy Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

  • Wsparciem w przygotowywaniu ofert dla Klientów
  • Będziesz aktywnie działać w realizacji kampanii
  • Przygotowywaniem raportów zdjęciowych w trakcie kampanii i po ich zakończeniu
  • Pozyskiwaniem nowych powierzchni reklamowych i negocjowaniem warunków najmu
  • Utrzymaniem stałej, dobrej współpracy z dostawcami mediów
  • Dodatkowo będziesz zajmować się administracją biura i wszystkim co jest z tym związane m.in nadzorem nad dokumentami firmowymi. Będziesz również współpracować z naszym biurem księgowym

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność praktycznej obsługi programu Adobe Photoshop
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność na pełen etat
  • Doświadczenie w pracy w mediach oraz znajomość branży social media będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
  • Ciekawą pracę przy różnych projektach, w miłym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie