Etat Senior Project Manager – Systemy Kontrolingowo-Finansowe

Firma: Exorigo-Upos sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Senior Project Manager – Systemy Kontrolingowo-Finansowe
Miejsce pracy: Warszawa

W ramach zespołu realizujemy wdrożenia systemów Oracle EPM/Hyperion, zajmujemy się również tworzeniem i rozwijanie oprogramowania własnego.
Naszym Klientom oferujemy usługi wsparcia i dalszego rozwoju.

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie w ramach prowadzonych projektów kilkuosobowymi zespołami;
  • Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi dotyczącymi utrzymania i rozwoju aplikacji, zgodnie z przyjętymi standardami, współudział w wypracowywaniu wewnętrznej metodologii;
  • Nadzór nad realizowanymi projektami pod kątem budżetowym, realizacji zakresu, harmonogramu;
  • Aktywna współpraca z klientem biznesowym;
  • Wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb klienta i rozbudowy zakresu usług świadczonych dla Klienta;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w pracy w obszarze zarządzania projektami (Project Management). W obszarze wdrożeń systemów klasy ERP.
  • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami;
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi;
  • Entuzjazm, zainteresowanie i motywacja do rozwoju w zakresie zarządzania projektami;
  • Otwartość na nowe rozwiązania, elastyczności w działaniu;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikacji, współpracy, adaptacji;
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim: biznesowym i technicznym.
Mile widziane/Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych;
  • Znajomość Prince2®, AgilePM® oraz metodyk wpierających produkt: Scrum, Kanban.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym (B2B lub UoP),
  • Praca z wykorzystaniem ciekawych rozwiązań technologicznych w projektach dla renomowanych Klientów,
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów,
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed,
  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Pracę 100% zdalnie lub jeśli wolisz bardzo dogodną lokalizację i wygodne, nowe biuro.