kandydatów

Etat Starszy Programista Java

Firma: Exorigo-Upos sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Starszy Programista Java
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie oprogramowania na platformę JSE/JEE
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych dla bazy danych
  • Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe, zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz najlepszymi praktykami branżowymi;
  • Dokumentowanie zastosowanych rozwiązań;
  • Wsparcie w koordynacji prac podległego zespołu projektowego jako Lider Techniczny.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka Java, doświadczenia w projektowaniu i programowaniu aplikacji Java (minimum 3 lata),
  • doświadczenia w projektowaniu i w implementowaniu systemów wykorzystujących bazę danych SQL (minimum 1 rok),
  • Znajomość bibliotek, np. Spring, Wicket;
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość narzędzi: Eclipse, SVN.
Dodatkowymi atutami będą:
  • Znajomość serwera aplikacyjnego Tomcat popartej doświadczeniem w implementowaniu aplikacji dla tego serwera.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z benefitami lub długofalowy kontrakt B2B.
  • Zaawansowane technologicznie projekty prowadzenie dla uznanych firm polskich i zagranicznych;
  • Możliwość rozwoju we współpracy z najwyższej klasy ekspertami, dzielenie się wiedzą w ramach naszych wewnętrznych centrów kompetencji;
  • Samodzielność – osoby ceniące samorozwój przy odpowiednim wsparciu kadry managerskiej mają możliwość wpływu na sposób wykonywania pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Partnerską atmosferę pracy oraz otwartą komunikację.