kandydatów

Etat Inżynier budowy - branża drogowa

Firma: Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. miejsce pracy: Warszawa

Tomasz
W Mostostal Zabrze od 9 lat
Dyrektor Wytwórni Konstrukcji Stalowych i Rurociągów
Podczas pracy w Mostostalu Zabrze poznałem wielu wspaniałych ludzi, dzięki którym wiem, że każda trudna sytuacja to nie problem lecz wyzwanie i wspólnie jesteśmy w stanie go przezwyciężyć.Cenię sobie politykę Firmy w dziedzinie rozwoju umiejętności pracowników, dzięki której każdy z pracowników może rozwinąć swoje skrzydła.
W związku z nieustającym rozwojem poszukujemy:
Inżynier budowy - branża drogowa
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Pomoc w zarządzaniu realizacją projektu budowlanego zgodnie z warunkami zawartymi w umowach.
  • Pomoc w realizacji prac budowlanych.
  • Udział w przygotowaniu harmonogramu dostaw materiałów na budowę.
  • Obsługa dokumentacji budowy.
  • Raportowanie postępów robót.
  • Ścisła współpraca z kierownictwem budowy.
  • Kontakt z klientem na budowie w języku angielskim.
  • Praca na budowie ZUSOK Warszawa.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższego budowlanego lub status studenta ostatniego roku studiów.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży drogowej będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętności obsługi programów AutoCad, MS Project.
  • Gotowość do pracy przy realizacji budowy ZUSOK Warszawa.
Oferujemy:
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Świadczenia okolicznościowe
  • Międzynarodowe projekty
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Jedna Grupa - wiele możliwości.
Poznaj nas bliżej na stronie
www.kariera.mz.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.
Etat Specjalista ds. harmonogramowania robót / Planista w firmie: MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. miejsce pracy: Warszawa 07-03-2022
Etat Inżynier budowy (sieci wod-kan i roboty drogowe) w firmie: MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. miejsce pracy: Warszawa 07-03-2022
Etat Kierownik robót drogowych w firmie: Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. miejsce pracy: Warszawa 08-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-06-2021
Wyświetleń: 176