kandydatów

Etat Kierownik robót drogowych

Firma: Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. miejsce pracy: Warszawa

Krzysztof
od 17 lat w Grupie Mostostal Zabrze
Kierownik Działu Zakupów Scentralizowanych
Jestem przekonany, że każdy chciałby pracować dla firmy, która docenia zaangażowanie i podejmowane inicjatywy, a rozwój pracownika utożsamia się z rozwojem firmy. Doceniam stabilność, ugruntowaną pozycję na rynku i wspólne pasje, które wspierane przez pracodawcę budują trwałe i wyjątkowe relacje między pracownikami. Osobiście mam to szczęście i satysfakcję z pracy dla takiej właśnie firmy!
W związku z nieustającym rozwojem poszukujemy:
Kierownik robót drogowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Poszukiwanie i udział w wyborze podwykonawców robót i dostawców usług i materiałów.
  • Opracowywanie budżetów, harmonogramów, planów BIOZ itp. dla prowadzonego kontraktu.
  • Kierowanie i nadzór nad realizacją powierzonych robót zgodnie z wymogami prawa budowlanego.
  • Bieżące kontakty z przedstawicielami Inwestora i Nadzoru
  • Ciągła kontrola wyników finansowych realizowanego kontraktu, w tym bieżące zatwierdzanie poniesionych kosztów.
  • Oferujemy na tym stanowisku samochód służbowy.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Uprawnienia budowlane w zakresie robót drogowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Warszawy - realizacja projektu ZUSOK Warszawa.
Oferujemy:
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Umowa o pracę
  • Świadczenia okolicznościowe
  • Międzynarodowe projekty
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Jedna Grupa - wiele możliwości.
Poznaj nas bliżej na stronie
www.kariera.mz.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.
Etat Specjalista ds. harmonogramowania robót / Planista w firmie: MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. miejsce pracy: Warszawa 07-03-2022
Etat Inżynier budowy (sieci wod-kan i roboty drogowe) w firmie: MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. miejsce pracy: Warszawa 07-03-2022
Etat Inżynier budowy - branża drogowa w firmie: Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. miejsce pracy: Warszawa 08-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-06-2021
Wyświetleń: 182