kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma Solid Security do jednej ze spółek grupy kapitałowej z branży technicznej na ternie Warszawy poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteś absolwentem szkół technicznych, logistycznych lub jesteś w trakcie nauki w systemie zaocznym lub wieczorowym? Lubisz pracować z ludźmi i nie boisz się wprowadzać nowe rozwiązania? Masz doświadczenie w pracy na magazynach technicznych a w szczególności z zakresu techniki GPS?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK to właśnie Ciebie szukamy. Już teraz zgłoś swoją kandydaturę i spotkaj się z nami.

Wymagania:

  • Absolwenci szkół średnich i wyższych
  • Swobodna praca na komputerze
  • Dyspozycyjność
  • Otwartość na nowe rozwiązania i naukę
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, uczciwość
  • Niekaralność

Opis stanowiska - Magazynier

  • Programowanie i testy sterowników GPS – po przyuczeniu
  • Realizacja przyjęć urządzeń od podwykonawców
  • Bieżąca kontrola stanu magazynowego urządzeń
  • Przygotowywanie wysyłek urządzeń zachowaniem reżimów bezpieczeństwa sprzętu
  • Udział w regularnych inwentaryzacjach
  • Utrzymanie porządku na magazynie

Co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowym magazynie w Warszawie Ochota w systemie 7-15 lub 9-17
  • Profesjonalne szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę w magazynie centralnym w Warszawie
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy po przez transparentne szczeble kariery