kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Firma: DEM Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4906672, z dnia 2021-06-09

Jesteśmy Biurem Rachunkowe działającym od 2000 roku, zajmujemy się obsługą wszelkich podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Stabilność funkcjonowania zapewnia nam szerokie grono zadowolonych klientów i ponad dwudziestoosobowy zespół współpracowników.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszego grona.

Zarząd DEM Sp. z o.o.

Poszukujemy osoby do pracy w dziale ksiąg handlowych w Biurze Rachunkowym. na stanowisko

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zakres czynności objętych przedmiotowym stanowiskiem pracy obejmuje:

  • księgowanie dokumentów źródłowych
  • analiza rozrachunków i sald kont księgowych
  • sporządzanie Bilansu oraz RZiS
  • przygotowywanie uzgodnionych z klientami zestawień
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • kontakt z klientami w języku angielskim

Wymagania

  • Znajomość komunikatywna języka angielskiego
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości
  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie PDOP i VAT
  • Dobra organizacja pracy
  • Obsługa programów: Word, Excel oraz Outlook

Mile widziane

  • Znajomość programu WF-Fakir
  • Min. doświadczenie: 3 lata
  • Min. wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Dołączając do naszego zespołu rozpoczniesz prace w stabilnej, rozwijającej się firmie, a miła i pomocna atmosfera pozwoli Ci na szybką aklimatyzację i wdrożenie w zakres obejmowanych obowiązków.

Oferujemy

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Premie: w zależności od zaangażowania i od uzyskiwanych wyników

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-06-2021
Wyświetleń: 180