kandydatów

Etat Mechanik samochodowy

Firma: Viggen sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4799040, z dnia 2021-06-09

Viggen sp. z o.o.

Historia Viggen Auto na rynku motoryzacyjnym sięga końca lat 90-tych. Od ponad dziesięciu lat Viggen Auto, jako autoryzowany dealer, zajmuje się sprzedażą oraz obsługą posprzedażową różnych marek, m.in: Jeep, Chrysler, Dodge, Lancia, Saab, dodatkowo: sprzedaż samochodów nowych i używanych oraz części i akcesoriów.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas obecności na warszawskim rynku motoryzacyjnym umożliwiło kompleksowy rozwój oferty w zakresie: sprzedaży samochodów (nowych i używanych), serwisu (usługi pogwarancyjne, programy dodatkowe) i usług finansowych (leasing, ubezpieczenia). Dodatkowym atutem jest wykonywanie napraw mechanicznych/blacharsko-lakierniczych w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia i urządzenia diagnostyczne wiodących firm na rynku. Naszym celem jest zapewnienie Klientom, Partnerom Biznesowym i Pracownikom współpracy gwarantującej pewność i bezpieczeństwo.

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wykonywanie napraw mechanicznych
  • weryfikacja- diagnostyka zgłoszonych usterek
  • współpraca z doradcą serwisowym

Wymagania

  • wiedza z zakresu budowy pojazdów i mechaniki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w grupie
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • obowiązkowość

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, oraz motywujący system premiowy
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • przyjazną atmosferę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje