kandydatów

Etat Planning Engineer

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Planning Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie z sektora Aviaton&Aerospace
  • Uczestnictwo w rozwojowych i bardzo odpowiedzialnych projektach
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwojowej branży
  • Współpracę z zagranicznymi klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane związane z budową maszyn lub sektorem lotniczym)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze planowania lub łańcucha dostaw w branży technicznej
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel, SAP, VBA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość branży lotniczej oraz OOP (Object Oriented Programming) będzie dużym atutem

Zadania:

  • Planowanie procesów montażowych u klienta firmy oraz opracowywanie dokumentacji z tym związanej
  • Bieżące monitorowanie procesu montażu/ weryfikacja zgodności z planami
  • Raportowanie w oparciu o KPI (jakość, dostępność materiałów, braki, harmonogramy, itp.)
  • Kontrola przepływu materiałów
  • Automatyzacja procesu raportowania