kandydatów

Etat Handlowiec - Franczyza

Firma: Depilacja.pl Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4916714, z dnia 2021-06-10

Depilacja.pl to największa sieć salonów depilacji laserowej w Polsce! Jesteśmy w 40 miastach w Polsce oraz Anglii i cały czas otwieramy nowe salony!

Jeśli sprzedaż jest Twoją pasją i chcesz pracować w nowoczesnej firmie, która prężnie się rozwija i podbija zagraniczne rynki, to szukamy właśnie Ciebie jako Handlowca ds. sprzedaży franczyzy!

Handlowiec - Franczyza

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż franczyzy Depilacja.pl
  • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców i podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi
  • Budowanie długofalowych relacji z Franczyzobiorcami oraz zapewnianie najwyższych standardów obsługi
  • Realizowanie określonych planów sprzedażowych

Wymagania

  • Duże zaangażowanie
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Nastawienie na realizację i osiąganie wyników
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Premiowy model wynagrodzenia
  • Swoboda w działaniu
  • Zabiegi depilacji laserowej w naszych salonach