Etat Księgowa / Księgowy - Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Caterina miejsce pracy: Warszawa

Firma produkcyjna poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Księgowa / Księgowy - Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa

Praca w kilkuosobowym zespole księgowym.

Opis stanowiska:
  • księgowanie faktur zakupu;
  • księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych;
  • księgowanie paragonów fiskalnych;
  • sprawdzanie i uzgadnianie stanów magazynowych i rejestrów VAT;
  • doświadczenie w księgowaniu podróży służbowych pracowników;
  • współpraca z działem Kadr i działem Finansowym w zakresie prawidłowości zapłat za zobowiązania budżetowe (ZUS , podatki od nieruchomości );
  • rozliczanie rozrachunków odbiorców i dostawców;
  • analiza zapisów na kontach księgowych;
  • obsługa systemu bankowego i operacji finansowych w uzgodnionym zakresie;
  • uczestniczenie w zamknięciach okresów księgowych.
Oczekujemy:

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku księgowej/ego;
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego;
  • znajomości  programów: Symfonia: FK, Handel ;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu magazynowego POLKA;
  • praktycznej  znajomości MS Excel, Word i Outlook;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • systematyczności, dokładności, terminowości w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • czas pracy 8-16;
  • miłą atmosferę pracy.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)