kandydatów

Etat Fizjoterapeuta

Firma: Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne ALTER DOMUS miejsce pracy: Otwock

Ogłoszenie numer: 4858371, z dnia 2021-06-16

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne ALTER DOMUS

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne zajmujące się osobami dorosłymi i starszymi, które z uwagi na swój stan zdrowia wymagają opieki i rehabilitacji. Fizjoterapia oferowana podopiecznym ośrodka jest dostosowana do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pacjenci ośrodka to głównie osoby starsze, często po urazach ortopedycznych, incydentach neurologicznych, potrzebujący rekonwalescencji poszpitalnej oraz osoby stosunkowo sprawne fizycznie, które oczekują poprawienia lub utrzymiania sprawności.

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: mazowieckie / Otwock

Opis stanowiska

  • prowadzenie zajęć grupowych
  • prowadzenie indywidualnej fizjoterapii
  • wykonywanie zabiegów fizykoterapii

Wymagania

  • prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • ukończone studia kierunkowe, ewentualnie student ostatniego roku
  • kurs PNF mile widziany, ale nie obowiązkowy

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do ilości przepracowanych godzin
  • legalne, oficjalne zatrudnienie na umowę zlecenie
  • możliwość zatrudnienia B2B, jeżeli byłoby takie oczekiwanie
  • zróżnicowana baza pacjentów
  • możliwość samodzielnego organizowania czasu pracy
  • możliwość przyjmowania swoich prywatnych klientów