kandydatów

Etat Opiekunka osób starszych

Firma: Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne ALTER DOMUS miejsce pracy: Otwock

Ogłoszenie numer: 5495750, z dnia 2021-08-31

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne ALTER DOMUS

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne zajmujące się osobami dorosłymi i starszymi, które z uwagi na swój stan zdrowia wymagają opieki i rehabilitacji. Opieka i fizjoterapia oferowana podopiecznym ośrodka jest dostosowana do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pacjenci ośrodka to głównie osoby starsze, często po różnych urazach ortopedycznych, incydentach neurologicznych, potrzebujący rekonwalescencji poszpitalnej, a także osoby stosunkowo sprawne fizycznie, które oczekują poprawienia lub utrzymiania sprawności.

Opiekunka osób starszych

Miejsce pracy: mazowieckie / Otwock

Opis stanowiska

Sprawowanie opieki nad osobami przebywającymi w placówce, w szczególności:

  • dbanie o dobrostan podopiecznych
  • pomoc w codziennym funkcjonowaniu
  • pomoc w spożywaniu posiłków
  • czynności higieniczne

Wymagania

Doświadczenie w podobnej pracy jest mile widziane, ale nie jest niezbędne.

Ważna jest empatia, kultura osobista, odpowiedni temperament i sposób bycia oraz solidność i odpowiedzialność.

Należy też lubić starsze osoby.

Oferujemy

  • zatrudnienie w legalnym, renomowanym ośrodku
  • elastyczny grafik pracy uwzględniający potrzeby pracownika
  • wynagrodzenie odpowiadające czasowi pracy
  • legalne zatrudnienie w ramach umowy zlecenia z odprowadzeniem wszystkich niezbędnych składek
  • całodniowe wyżywienie
  • dobrą atmosferę i szacunek do pracownika