kandydatów

Etat Fleet Manager / Dyspozytor

Firma: Bianco Logistic miejsce pracy: Żyrardów

Firma Bianco Logistic istnieje na rynku od 18 lat. Obecnie w związku z rozwojem firmy, poszukujemy nowych pracowników do pracy w naszej firmie. Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia w branży TSL. Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną, nie boisz się nowych wyzwań, to praca dla Ciebie.

Fleet Manager / Dyspozytor
Zakres obowiązków:
  • nadzór nad procesem transportowym
  • monitorowanie pracy kierowców
  • wyznaczanie i monitorowanie planu tras
  • bieżące rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń transportowych
  • współpraca z obsługą techniczną pojazdów w zakresie terminów napraw, przeglądów i wyposażenia
  • współpraca z międzynarodowym Działem Planowania i Obsługi Klienta
  • współpraca z międzynarodowymi klientami
Od Kandydatów oczekujemy:
  • dyspozycyjności
  • samodzielności
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • systematyczności
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • profesjonalny system niezbędnych szkoleń
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania zespołem i procesem, transportowym
  • przejrzystą ścieżkę awansu
  • atrakcyjny system premiowy
Dokonując zgłoszenia prosimy o dodanie załącznika z CV wraz z oświadczeniem: http://biancologistic.pl/dokumenty/Oswiadczenie_do_CV_Bianco.pdf

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).