kandydatów

Etat Specjalista ds Administracji i Rozliczania czasu Pracy

Firma: Bianco Logistic miejsce pracy: Żyrardów

TACHOLANDIA – lider w centralnej Polsce w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców. Zespół pracowników dba o profesjonalne wykonywanie usług dla naszych Klientów, a liczne otrzymane rekomendacje, dziesiątki tysięcy rozliczanych kierowców, skuteczne odwołania od decyzji Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy oraz profesjonalne doradztwo świadczą o silnej pozycji na rynku. Do naszego zespołu należą Eksperci, którzy od ponad 17 lat doradzają dla branży logistycznej.

Specjalista ds Administracji i Rozliczania czasu Pracy
Miejsce pracy: Żyrardów
OPIS STANOWISKA:
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców;
  • Zarządzanie danymi w wewnętrznych systemach informatycznych;
  • Przygotowywanie dokumentów pracowniczych;
  • Telefoniczna obsługa Klientów;
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów;
  • Archiwizowanie dokumentacji;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel oraz Word;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność jak również umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność, odpowiedzialność i dokładność;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość czasu pracy kierowców.
OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w sympatycznym, zgranym, młodym i wyspecjalizowanym zespole;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pracę na cały etat.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bianco Logistic Waldemar Księżyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Św. Wincentego 126A/28, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z rzepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.