kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji IT

Firma: iRekruter Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalizujemy się w rekrutacji Specjalistów IT. Misja firmy wywodzi się z przekonania, że mimo wysokiego tempa innowacji technologicznych i stałego doskonalenia metodyk pracy, najważniejszym czynnikiem sukcesu projektów i usług niezmiennie pozostaje dostępność ludzi o właściwych kwalifikacjach, zmotywowanych i umiejących pracować zespołowo.

Specjalista ds. Rekrutacji IT
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: RKRT
Zadania:
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search
  • Przeprowadzanie rekrutacji i negocjacji z Kandydatami
  • Kontakt z Klientami w celu precyzowania opisu roli i negocjacji
  • Bieżące monitorowanie procesu rekrutacji
  • Generowanie kolejnych zapytań ofertowych od Klientów
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie z procesach rekrutacyjnych IT (m.in jako researcher)
  • Dojrzałość biznesowa
  • Rozumienie Rynku
  • Samodzielność
  • Orientacja na cel
  • Poczucie humoru:)
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę :)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Całkiem dobrą kawę:)