kandydatów

Etat Analityk Biznesowo-Systemowy

Firma: Exorigo-Upos sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

O projekcie:

Finture to zespół, który legitymuje się unikalnymi kompetencjami i doświadczeniem w zakresie planowania, budowy, wdrażania, utrzymywania produkcyjnego i rozwoju platform procesowych BPM.

Realizujemy wiele projektów automatyzujących procesy zarówno w bankach, jak też w towarzystwach ubezpieczeniowych.
Potrafimy wdrażać nowe modele procesowe dla różnorodnych produktów finansowych.
Projekt do którego zapraszamy Cię realizujemy dla jednej z największej instytucji bankowej w regionie.

Nasza oferta dedykowana jest dla osób interesujących się analizą systemową.

Zapewniamy, że praca w naszym zespole to przyjemność.

Analityk Biznesowo-Systemowy
Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: Warszawa, aktualnie zdalnie
Rekrutacja online

Twój zakres obowiązków:
  • zbieranie i analiza wymagań od klientów biznesowych
  • weryfikacja wymagań pod kątem możliwych rozwiązań, uwzględniając ich optymalizację na podstawie wiedzy o obowiązujących procesach biznesowych oraz praktykach firmy Klienta
  • modelowanie rozwiązań uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami
  • tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych systemu
  • ścisła współpraca z klientem zewnętrznym, deweloperami  i testerami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • wsparcie analityczne podczas testów akceptacyjnych (UAT) oraz utrzymaniu środowiska produkcyjnego
  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
  • minimum rok doświadczenia jako Analityk biznesowo-systemowy, w obszarze bankowości lub innej instytucji finansowej
  • doświadczenie w zakresie tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne
  • umiejętności komunikacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie
Mile widziane:
  • umiejętność modelowania systemu i procesów biznesowych UML
  • wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych (w szczególności szyny danych ESB)
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • doświadczenie w wycenianiu projektów IT
  • znajomość narzędzi JIRA i Confluence
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale (B2B lub UoP)
  • Praca z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych Klientów
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który lubi ze sobą pracować, dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed
  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Pracę zdalną, docelowo bardzo dogodną lokalizację i wygodne biuro w Warszawie