kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne pozyskiwanie klientów
  • Informowanie potencjalnych klientów o zakresie świadczenia usług
  • Przeprowadzanie wstępnych negocjacji warunków współpracy
  • Tworzenie baz potencjalnych klientów
  • Obsługa zapytań ofertowych

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientami (doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem)
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o prowizję od sprzedaży
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet sportowy OK System oraz Pracownicze ubezpieczenie grupowe TUZ
  • Dobrą atmosferę w pracy