kandydatów

Etat Specjalista Serwisu Kurierskiego

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista Serwisu Kurierskiego
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja pracy podległych pracowników
  • Podejmowanie działań w zakresie jakości usług kurierskich
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami kluczowymi
  • Współpraca z Działem Handlowym
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Wyznaczanie zadań oraz monitorowanie ich realizacji
  • Szkolenie nowo zatrudnionych pracowników

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonanie powierzonych obowiązków:
  • Umiejętność myślenia strategicznego
  • Planowanie zadań w krótkiej i długiej perspektywie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość Excela i Worda
  • Mile widziane doświadczenie w działalności operacyjnej w branży kurierskiej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na pełen etat
  • System pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 11:00-19:00
  • Pakiet sportowy
  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe