kandydatów

Etat Administrator sieci

Firma: Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. miejsce pracy: Warszawa

KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator sieci
Miejsce pracy: Warszawa

(umowa o pracę, pełen etat)

Zadania:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania (bieżąca obsługa) systemów bezpieczeństwa sieci oraz wykrywania zagrożeń sieciowych (firewall, load balancery, IPS/IDS, SIEM),
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów,
  • analiza zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa,
  • aktywne śledzenie trendów w bezpieczeństwie IT, nowych narzędzi i zagrożeń,
  • współpraca z ekspertami ds. bezpieczeństwa w KIR oraz innych organizacjach,
  • konsultacje i prace wdrożeniowe w zakresie architektury, instalacji oraz konfiguracji systemów bezpieczeństwa sieci, wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • udział w tworzeniu i aktualizacji procedur administracyjnych,
  • wsparcie użytkowników biznesowych,
  • pełnienie dyżurów telefonicznych.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne),
  • solidnej wiedzy w zakresie sieci komputerowych - TCP/IP, switching, routing, load balancing,
  • znajomości problematyki zagrożeń sieciowych, metod zapobiegania i wykrywania oraz systemów i technologii bezpieczeństwa (firewall, IPS/IDS, WAF, VPN, NAC),
  • doświadczenia w administrowaniu siecią i systemami bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych,
  • dobrej, praktycznej znajomości jęz. angielskiego,
  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami wiodących producentów (np. Cisco, CheckPoint, Juniper, F5, Splunk, Tufin),
  • znajomość technologii SDA i SDN,
  • certyfikaty potwierdzające wiedzę z zakresu technologii sieciowych lub bezpieczeństwa IT
Dlaczego warto pracować w KIR?