kandydatów

Etat Konsultant w Dziale Wsparcia Klienta i Usług

Firma: Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konsultant w Dziale Wsparcia Klienta i Usług
Miejsce pracy: Warszawa

Okazja do sprawdzenia się w zadaniach takich jak:
  • udzielanie informacji oraz pomocy merytorycznej Klientom
  • obsługa i wyjaśnianie zgłoszeń oraz reklamacji Klientów
  • monitorowanie systemów rozliczeniowych i reakcja na zdarzenia zgodna z procedurami
  • współpraca z II linią wsparcia Klienta wewnętrznego i zewnętrznego
Aplikuj, jeżeli zgadzasz się, że to o Tobie:
  • lubię pracować z ludźmi i rozmawiać przez telefon
  • praca zmianowa nie jest dla mnie wyzwaniem
  • jestem ciekawy innowacyjnych rozwiązań w sektorze bankowym
  • lubię się uczyć i rozwijać swoje kompetencje
  • uważam, że nie ma problemów są tylko wyzwania i zadania do rozwiązania
  • do zadań podchodzę z entuzjazmem i zaangażowaniem
  • mam poprawną wymowę, a ładny głos to mój atut
  • szkołę średnią mam już za sobą
  • obsługa komputera i narzędzi typu CRM, Call Center, BackOffice nie jest mi obca
  • mam tyle lat, na ile się czuję
  • doświadczenie, to mój atut
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pakiet szkoleń m.in. z zakresu specjalistycznej wiedzy nt. systemów rozliczeniowych działających w Polsce
  • możliwość rozwoju i awansu oraz udział w innowacyjnych przedsięwzięciach z branży finansów i rozwiązań cyfrowych wspomagających ten sektor
  • elastyczny grafik
  • możliwość pracy zdalnej