kandydatów

Etat Zakupowiec do działu samochodów używanych

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5000932, z dnia 2021-06-28

Autoryzowana Dealer samochodów wiodącej marki poszukuje:

Zakupowiec do działu samochodów używanych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

TYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ.

  • Pozyskiwanie pojazdów używanych z rynku regionalnego i krajowego.
  • Nawiązywanie trwałych relacji biznesowych z Kontrahentami dysponującymi dużym parkiem aut.
  • Aktywna praca z Klientem indywidualnym na rzecz odkupu samochodu.
  • Ciągła analiza sytuacji na rynku samochodów używanych.
  • Budowanie bazy danych w CRM.
  • Raportowanie do Przełożonego.
  • Godne reprezentowanie oraz współtworzenie pozytywnego wizerunku Dealera.
  • Ewidencjonowanie dokumentów transakcyjnych.
  • Praca w zgodzie z najwyższymi standardami marki Volkswagen.

Wymagania

TO BĘDZIE CI POTRZEBNE.

  • Wysoka etyka i higiena pracy. Szukamy ludzi uczciwych.
  • Dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne.
  • Znajomość technik negocjacji oraz umiejętność ich zastosowania.
  • Znajomość rynku w segmencie sprzedaży samochodów używanych.
  • Techniczna wiedza z zakresu budowy samochodu.
  • Doświadczenie w wycenie oraz odkupie samochodów.
  • Własna baza kontaktów B2B będzie dużym atutem.
  • Wiedza z zakresu technologii napraw blacharsko-lakierniczych.
  • Wykształcenie. Średnie lub wyższe.
  • Prawo jazdy kat. B i… brak lęku przed kierownicą.
  • Ambicja.

Oferujemy

TEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD NAS.

  • Narzędzi umożliwiających efektywną pracę.
  • Wsparcia. Nie tylko w okresie wdrożeniowym. Zawsze.
  • Motywującej atmosfery. Takiej, która inspiruje.
  • Docenienia. Ty dajesz – my oddajemy. Z nawiązką.
  • Szansy na karierę. Jeśli tylko zechcesz.
  • Pracy w młodym i dojrzałym Zespole. Nie skreślamy ludzi z powodu ich wieku.
  • Kompetentnych Przełożonych.