kandydatów

Etat Koordynator / Koordynatorka

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5033895, z dnia 2021-06-29

Autoryzowana Dealer samochodów wiodącej marki poszukuje:

Koordynator / Koordynatorka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

TYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ.

  • Nadzór nad procesami funkcjonującymi w Salonie prestiżowej marki.
  • Monitorowanie standardów Dealera oraz dbałość o ich przestrzeganie.
  • Wspieranie wszystkich działów Firmy w kluczowych obszarach.
  • Budowanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku Firmy.
  • Koordynowanie obiegu dokumentacji firmowej.
  • Przyjmowanie Klientów Salonu oraz kierowanie ich do odpowiednich Działów.
  • Aktywna opieka nad Klientami oczekującymi.
  • Obsługa centrali telefonicznej, poczty tradycyjnej oraz elektronicznej.

Wymagania

TO BĘDZIE CI POTRZEBNE.

  • Wykształcenie. Średnie lub wyższe.
  • Język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym.
  • Wzorowa organizacja czasu pracy. Drobiazgowość będzie dodatkową zaletą.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office umożliwiająca swobodną pracę.
  • Entuzjazm.
  • Otwartość na drugiego człowieka.
  • Wysoka kultura osobista to warunek bezwzględny.
  • Optymizm.

Oferujemy

TEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD NAS.

  • Najwyższej jakości szkoleń. Odkryjesz i rozwiniesz swoje kompetencje.
  • Wsparcia. Nie tylko w okresie wdrożeniowym. Zawsze.
  • Motywującej atmosfery.
  • Szansy na karierę.
  • Pracy w młodym i… dojrzałym Zespole. Nie skreślamy ludzi z powodu ich wieku.
  • Kompetentnych Przełożonych.