kandydatów

Etat Fotograf

Firma: Action S.A. miejsce pracy: Warszawa

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe), ActiveJet ( produkty eksploatacyjne ,oświetleniowe, zasilające), Actis (materiały eksploatacyjne) jak również witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Fotograf
Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA:

Jeśli na co dzień zajmujesz się:

  • Wykonywaniem różnego typu fotografii (produktowych, portretowych, reklamowych i in.)
  • Obróbką graficzną zdjęć oraz dbasz o ich jakość i wygląd
  • Tworzysz zdjęcia dla działu e-commerce lub z nimi współpracujesz
  • Stałą komunikacją z pracownikami innych działów oraz przygotowywaniem zdjęć w oparciu o ich wytyczne
  • Tworzysz dokumentację fotograficzną

To szukamy właśnie Ciebie!

WYMAGANIA:

A do tego posiadasz:

  • Minimum np. 3 letnie doświadczenie w fotografii różnej
  • Umiejętności samodzielnej pracy ze studyjnym sprzętem fotograficznym oraz oświetleniowym
  • Umiejętności profesjonalnej edycji zdjęć
  • Biegłą znajomość programów takich jak: Adobe Photoshop,
  • Dobrą organizację pracy własnej, pozwalającą na jednoczesne zarządzanie kilkoma projektami i dotrzymywanie ustalonych terminów
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole

To u Nas jest Twoje miejsce!

OFERUJEMY:

My w zamian mamy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną jak również ubezpieczenie na życie

U nas rozwiniesz swoją pasję

  • Sportową ( karta Multisport, siłownia na terenie firmy, sala do squasha)
  • Muzyczną (profesjonalny klub muzyczny)
  • Jak również poszerzysz wiedzę z różnych dziedzin życia korzystając z biblioteki pracowniczej
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).