kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. Kontroli Kredytów i Należności

Firma: Action S.A. miejsce pracy: Warszawa

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe), ActiveJet ( produkty eksploatacyjne ,oświetleniowe, zasilające), Actis (materiały eksploatacyjne) jak również witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Młodszy specjalista ds. Kontroli Kredytów i Należności
Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA:
  • monitoring i kontrola należności
  • kontrola wykorzystywania kredytów kupieckich
  • sprawdzanie salda klienta, wpłat na rachunku bankowym
  • akceptacja i weryfikacja zamówień pod kątem kredytu kupieckiego i płatności
  • monitorowanie terminowości spłat należności, inicjowanie działań windykacyjnych
  • współpraca z instytucjami finansowymi - banki, firmy ubezpieczeniowe
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz należności oraz zarządzanie bazą danych klientów kredytowych
  • Współpraca z innymi działami firmy
WYMAGANIA:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (w mowie i piśmie)
  • mile widziana znajomość drugiego języka
  • znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza MS Excel)
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, sumienność i dokładność
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną jak również ubezpieczenie na życie
  • U nas rozwiniesz swoją pasję
  • sportową (karta Multisport, siłownia na terenie firmy, sala do squasha)
  • muzyczną (profesjonalny klub muzyczny)
  • jak również poszerzysz wiedzę z różnych dziedzin życia korzystając z biblioteki pracowniczej
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).