kandydatów

Etat Młodszy Specjalista w Zespole Jakości

Firma: CERTO Kancelaria Prawna miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5040183, z dnia 2021-06-30

CERTO Kancelaria Prawna, M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Spółka komandytowa jest prężnie rozwijającą się firmą, która rozpoczęła swoją działalność w połowie 2010 r.

Młodszy Specjalista w Zespole Jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Odsłuch i ocena rozmów pracowników działów sprzedaży, obsługi Klienta oraz odzyskiwania należności zgodnie z obowiązującą procedurą oraz kartą oceny.
  • Budowanie świadomości i wpływanie na pozytywne doświadczenie Klienta na każdym etapie obsługi.
  • Wdrażanie nowych standardów zgodnie z polityką firmy.
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych monitoringów.
  • Podnoszenie kwalifikacji konsultantów.
  • Udział w tworzeniu, aktualizowaniu standardów, procedur, instrukcji.
  • Wykonywanie analiz, statystyk na podstawie przeprowadzanych odsłuchów.
  • Coaching, przygotowywanie testów wiedzy, określaniem potrzeb szkoleniowych na podstawie przeprowadzonych odsłuchów.
  • Weryfikacja jakości procesu wdrożenia nowych konsultantów.
  • Realizacja zadań zgodnie z przyjętymi targetami ilościowymi oraz czasowymi zgodnie z procedurą i/lub wytycznymi przełożonego.

Wymagania

  • Warunek konieczny: min. roczne doświadczenie w Zespole Call Center lub Zespole ds. Jakości Obsługi Klienta.
  • Wiedza z zakresu sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta w CC (znajomość działań miękkiej windykacji będzie dodatkowym atutem).
  • Nastawienie na stałe doskonalenie procesów obsługi Klienta.
  • Znajomość trendów rynkowych w obsłudze Klienta.
  • Język angielski na poziomie min. komunikatywnym.
  • MS Excel na poziomie min. dobrym.
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej, samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów.
  • Umiejętności analityczne oraz komunikacyjne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.
  • Pracę w nowoczesnym biurze blisko Dworca Zachodniego.
  • Możliwości rozwoju w firmie będącej w fazie dynamicznego rozwoju.
  • Pozytywną atmosferę pracy.
  • Opieka medyczna LUXMED na korzystnych warunkach.
  • Owocowe środy i pyszną kawę z ekspresu.