kandydatów

Etat Aplikant

Firma: CERTO Kancelaria Prawna miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5263106, z dnia 2021-07-28

CERTO Kancelaria Prawna nawiąże współpracę z Aplikantem Radcowskim - dołącz do nas!

Aplikant

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie zespołu prawnego w pełnym zakresie prowadzonych spraw
  • Przygotowywanie umów
  • Dbałość o dokumenty korporacyjne
  • Wsparcie dla procesu windykacji sądowej
  • Przygotowywanie ekspertyz, pism, umów i opinii
  • Nadzór nad dokumentacją prawną i jej archiwizowanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (preferowani aplikanci I roku aplikacji radcowskiej)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta (przy Dworcu Zachodnim, budynek West Station)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie doświadczonych prawników
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną na korzystnych warunkach
  • Owocowe środy