kandydatów

Etat Pracownik Działu Księgowości

Firma: Exorigo-Upos sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik Działu Księgowości
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji bieżących zadań
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy i wytycznymi przełożonych (elektroniczny system obiegu dokumentów)
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe)
  • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych, w tym w szczególności sald kont bankowych i rozrachunkowych
  • sporządzanie raportów i ewidencji w systemie informatycznym
  • wykonywanie innych prac biurowych zleconych przez osobę odpowiedzialną za projekt

Nasze oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości, motywacja i chęć rozwoju kompetencji w obszarze księgowości
  • Znajomość i programów finansowo-księgowego Symfonia – mile widziana, chętnie Cię nauczymy.
  • Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Podstawowej znajomości przepisów prawa podatkowego i bilansowego oraz chęci poszerzania wiedzy w tym zakresie;
  • Skrupulatność, zdolności analityczne i precyzja w wykonywaniu zdań;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi;
  • Sumienności, rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętności współpracy z zespołem;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) i możliwość długofalowej współpracy
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)
  • Szkolenia i transfer wiedzy
  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja
  • Brak dress code’u i możliwość pracy hybrydowej