kandydatów

Etat Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych Premium

Firma: Lexus Warszawa Żerań miejsce pracy: Warszawa

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych Premium
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • Umiejętność aktywnego i efektywnego pozyskiwania Klientów
  • Komunikatywność, łatwość budowania relacji
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i ciągłego rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe mile widziane
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz znajomość branży finansowej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż samochodów używanych zgodnie z ustalonymi planami sprzedaży
  • Sprzedaż dedykowanych produktów finansowych
  • Obsługa procesu sprzedaży według obowiązujących standardów i procedur
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z bieżącymi i potencjalnymi Klientami
  • Przygotowanie ofert w oparciu o stosowane modele finansowe
  • Prezentacja ofert

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na umowę o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Realne szanse rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków